Strict Standards: Non-static method WPU_Cache::getInstance() should not be called statically in /home/mazda626/domains/mazda626.lt/public_html/forumas/wp-united/integrator.php on line 71

Strict Standards: Non-static method WPU_Integration::getInstance() should not be called statically in /home/mazda626/domains/mazda626.lt/public_html/forumas/wp-united/integrator.php on line 146
Buferio remontas. II-a dalis — Mazda626/6

Mazda626/6

Buferio remontas. II-a dalis

Paskutiniai komentarai:

Buferio remontas. II-a dalis

Parašyta 2012-01-09 | Kategotija Remontas | Autorius admin

Praeitame straipsnyje rašiau kaip nuimti mazda 626 GE buferį. Šįkart pasistengsiu papasakoti kaip man sekėsi jį tvarkyti.

Yra keletas būdų sutvarkyti tokią bėdą: Galima vežti lituoti buferį, galima nusipirkti naują buferi už porą šimtų litų arba galima suimt save į rankas ir atsikrausčius rūsį ar garažo gabaliuką pabandyti susitvarkyti buferį patiems :) Kadangi buvau labai pasiilges pasikrapštymo prie automobilio, nutariau, kad galiu šį darbą atlikti pats :) Kam čia mokėti pinigus servisams! :)

NETEIGIU, JOG ŠIS BŪDAS PATS GERIAUSIAS, TIESIOG NORIU PAPASAKOTI KAIP TAI DARIAU AŠ :)

Iškart perspėju, kad procesas reikalauja nemažai laiko ir kantrybės. Jei galėčiau rinktis tikrai pirkčiau naują buferį… :) Jeigu turite darbą ir grįžtate tik vakare, vargu ar dar norėsite eiti šveisti ir špakliuoti :) Bet jeigu kiltų tokia mintis, galite perskaityti trumpą aprašymą kaip man sekėsi remontuoti šų buferį.

Įrankiai ir priemonės:

drelė su šlifavimo popieriumi arba šiurkščia vieline galvute
paprasta balta izoliacija
vanduo su skuduru dulkėms valyti
tvirtinimo priemonės ( aš naudojau metalinę plokštelę, stiklo audinį su derva )
žinoma špaklius su mentelėmis
gruntas + dažai

Apžvalga:

Štai tokios bėdos kamavo mano buferį:

mazda 626 GE Buferio remontas mazda 626 GE Buferio remontas mazda 626 GE Buferio remontas mazda 626 GE Buferio remontas

Tvirtinimas

Iš „Senukų“ už 1.2Lt įsigytą plokštelę pritvirtinau kniedėmis:

mazda 626 GE Buferio remontas mazda 626 GE Buferio remontas

Tada atėjo eilė stiklo audiniui ir epoksidinei dervai. Tokį remontkomplektą lengvai galima įsigyti „Senukuose“, auto skyriuje už 15Lt ( derva + stiklo audinio gabalas ).

Pradžiai siūlyčiau izoliacijos pagalba uždengti visas įmanomas skyles buferio išorėje, kad bėganti derva nepapultų ten kur nereikia.

mazda 626 GE Buferio remontas

Kaip naudoti epoksidinę dervą?

Aš ėmiau 1L talpos stiklainį nuo agurkų šiam reikalui :) Įpyliau gal 2-3cm dervos ir šiektiek kietiklio, kuris būna pridėtas mažoje bonkutėje. Gerai išmaišiau paprastu teptuku. Iškart išsikirpau reikiamos formos dvigubą gabalą stiklo audinio, šiektiek sutepiau buferio dalį prie kurios norėjau klijuoti audinį ir jį uždėjau. Tada negailėdamas dervos, teptuko pagalba riebiai ištepiau ta stiklo pluošto gabalą. Jis turi pilnai persigerti. Taip išklojau kokius 6-8 sluoksnius audinio ir palikau džiūti iki ryto.

Špakliavimas

Nieko naujo nepasakysiu. Vėl „Senukai“, auto skyrius, špaklius :) Naudojimas labai panašus į dervos: su mentele pasemete maždaug tiek špakliaus kiek jums reikės ir išmaišote su nedideliu kiekiu kietiklio. Užtepate špaklių, leidžiate bent pora valandų padžiūti. Toliau dailidės darbas, pasitelkiant šlifavimo priemones :)

Kai tobuliau išlyginti nebeįmanoma arba praradote viltį :) , imate 17Lt kainuojantčią priemonę ( skystą, purškiamą špaklių ). Ši priemonė yra labai patogi. Tiesiog purškiate ją ant smulkiu oro tarpukų ir nelygumų. Ji viską išlygina, greitai džiūsta.

Galiausiai viskas atrodo taip:

mazda 626 GE Buferio remontas mazda 626 GE Buferio remontas mazda 626 GE Buferio remontas mazda 626 GE Buferio remontas

Po šio žingsnio belieka dažymas. Bet čia jau kita tema ;)

Parašykite komentarą

Copyright 2009-2019 Mazda626.lt Inc. All rights reserved.