Strict Standards: Non-static method WPU_Cache::getInstance() should not be called statically in /home/mazda626/domains/mazda626.lt/public_html/forumas/wp-united/integrator.php on line 71

Strict Standards: Non-static method WPU_Integration::getInstance() should not be called statically in /home/mazda626/domains/mazda626.lt/public_html/forumas/wp-united/integrator.php on line 146
Mazda Xedos 9 sedynės adaptacija į 626 GE — Mazda626/6

Mazda626/6

Mazda Xedos 9 sedynės adaptacija į 626 GE

Paskutiniai komentarai:

Mazda Xedos 9 sedynės adaptacija į 626 GE

Parašyta 2012-01-09 | Kategotija Remontas | Autorius admin

Norint pritaikyti sėdynę nuo kito automobilio nebūtinai turi atitikti visi tvirtinimo taškai, tačiau teks įdėti šiek tiek vargo. Man dėl turimos išvaržos senoji išklerusi sėdynė buvo tikra kančia ir nugaros skausmas. Taigi ryžausi adaptuoti Mazda Xedos 9 sėdynę, kuri beje gerokai komfortiškesnė ir už gerą 626 sėdynę.

Pirmiausia reikia išsimatuoti ar jūsų turimos senosios sėdynės, kurią norite pakeisti, atstumas tarp tvirtinimo taškų (kniedžių) sutampa su naujosios sėdynės (jei nesutampa, manau vistiek pavyks pritaikyti, tik gali tekti įdėti daugiau darbo, man šiuo atveju pasisekė).

Taigi pirmas darbas yra nuo abiejų sėdynių nuimti bėgius ir nugręžti kniedes, laikančias tvirtinimo kojeles. Beje kaip pastebėjau, pas abejas sėdynes viena kojelė prikabinta su suvirinimo aparatu, taigi patartina turėti diskinį pjūklą, nes aš su grąžtu gerokai užgaišau, kol nugręžiojau. Būtinai pasižymėkite, kur kuri kojelė, nes kai kurios panašios ir galite sumaišyti.

Sėdynes adaptavimas

Sėdynes adaptavimas

Sėdynes adaptavimas

Kadangi neturiu kniedytuvo, pasirinkau tvirtinimą varžtais. Prie naujosios sėdynės prisukate jai priklausančius bėgius, prie bėgių senosios sėdynės kojeles ir matuojate.

Mano atveju uždėjus senasias kojeles sėdynė buvo pasvirusi į mašinos vidurį (dešinėn) ir aukščio skirtumas skirtinguose sėdynės šonuose buvo ~2 cm. Taigi dešinėje pusėje dėjau ilgesnius varžtus, o tarp bėgių ir kojelės užsukau papildomas tris veržles, tada uždėjau kojelę ir tada pritvirtinau (naudojau aukštas veržles, nes buvo pakankamai vietos, ilgas sriegis visgi netaip greitai atsipalaiduos).

Tuomet sėdynę vėl dedate į jos vietą ir pritvirtinate. Darbas baigtas, padaromi keli bandomieji važiavimai įsitikinti, kad viskas tvirtai laikosi. Nugara džiaugiasi, galima eiti alaus ir atšvęsti. ;)

Parašykite komentarą

Copyright 2009-2019 Mazda626.lt Inc. All rights reserved.