Strict Standards: Non-static method WPU_Cache::getInstance() should not be called statically in /home/mazda626/domains/mazda626.lt/public_html/forumas/wp-united/integrator.php on line 71

Strict Standards: Non-static method WPU_Integration::getInstance() should not be called statically in /home/mazda626/domains/mazda626.lt/public_html/forumas/wp-united/integrator.php on line 146
Šildomų veidrodėlių įdėjimas — Mazda626/6

Mazda626/6

Šildomų veidrodėlių įdėjimas

Paskutiniai komentarai:

Šildomų veidrodėlių įdėjimas

Parašyta 2012-01-18 | Kategotija Remontas | Autorius admin

Taigi pirmiausia nuimam veidrodėli:

Nuimame dekoratyvine plasmase kuris tvirtinasi ant dviejų šponkiu:

Atsukus 4 varžtelius veidrodis nusyma, bet nepamirštam atjungti laidus jungiančios fyškės (iš mašinos ateiti turėtu 5 laidai į veidrodėli 3):

Nusiėmus veidrodi parsinešam namo arba garažą, atsargus darbas nuimti pati veidrodėlį. Pirmiausia paspaudžiam stipriau veidrodėlio viršų, turėtu peršokti per dantukus, kad galėtumėt užkišti pirštus iš apačios, užkišus pirštus nesmarkiai kelkite veidrodis atšoks nuo dviejų kabliuku. Tada jau nesunkiai išsiimą :

Dabar beliko sunkiausia akimirka išimti veidrodėli iš juodos plasmasės galima bandyti su karštu vandeniu ar pašildžius su pramonine šildymo orapūte. Elkitės ypač atsargiai veidrodėlis nesunkai gali suskilti, man viena iš dviejų išėmimų buvo nesėkmingas naujo veidrodėlio kaina 15 Lt

Užklijuojame šildymo elementą:

Dabar pagal šildymo elementą reiktu truputi apipjauti juoda plasmase kad matytųsi šildymo elemento kontaktai:

Statome į vieta veidrodėlį viena įdėjau nesunkiai kita reikėjo gerokai pašildyti, kad įstatyti į vieta:

Sekantis žingsnis pasivesti trūkstamus laidus, bet pradžiai išardom, kad lengviau būtų pravesti, atsukame 3 varžtus:

Tai pat dar vienas varžtas kuris laiko laida:

Prapjaunam apsauginį laidų šarvą, kad būtų kur laidus iškišti:

Prakišam laidus:

Pasidarom koki nors laidų sujungimus su iš mašinos ateinančiais laidais, mano atveju viskas sujungta į fyške, nes turėjau nereikalingų Mazdų fyškiu:

Pagal galimybes padarom kad laidai užsimautu ant šildymo elemento  kontakto, aš taip pat panaudojau kontaktus iš senų fuškiu:

Na beliko susukti visus varžtus ir įstatyti veidrodėlį

Sveikinu jūsų Mazda jau su šildomais veidrodėliais

Parašykite komentarą

Copyright 2009-2019 Mazda626.lt Inc. All rights reserved.