Strict Standards: Non-static method WPU_Cache::getInstance() should not be called statically in /home/mazda626/domains/mazda626.lt/public_html/forumas/wp-united/integrator.php on line 71

Strict Standards: Non-static method WPU_Integration::getInstance() should not be called statically in /home/mazda626/domains/mazda626.lt/public_html/forumas/wp-united/integrator.php on line 146
USA, San Francisco, California su MAZDA CX-9 — Mazda626/6

Mazda626/6

USA, San Francisco, California su MAZDA CX-9

Paskutiniai komentarai:

USA, San Francisco, California su MAZDA CX-9

Parašyta 2012-05-31 | Kategotija Kelionės, Remontas | Autorius ROLe

Sveiki kolegos, norėjau pasidalinti įspūdžiais iš keliones. (su MAZDA CX-9)

Paskutiniais metais visai apsileidau ir neparašiau nieko naujo, dėl ko labai atsiprašau :) Didelis dėkui aktyviems žmonėms, kurie stumia ši projektėlį į prieki ;)

Automobiliai:
Dauguma vis dar didžiuliai ir patogus benziną geriantys monstrai, bet manau, kad situacija keičiasi. Buvo labai keista matyti, kad 99% taxi automobiliu jau turi Start/Stop sistema. Mat Kalifornija viena tu valstijų, kur ekonomiškumas, elektromobiliai ir „buk žalias“ labai populiaru.

Skrydis:
Nieko ypatingo, tiesiog 10 valandų lėktuve.. Kad ir kaip keista butu, skridome per sniegu klota Kanada. Kvapą gniaužiantys vaizdai giedra diena padėjo praleisti paskutinias 3h keliones.

San Franciskas:
Golden gate bridge, Alcatraz, Fisherman warf, Cable ars - žymiausi visu turistu lankomi objektai. Ko nesitikėjau iš šio miesto, buvo tai, kad jis yra tikras turistu miestas, bet tuo pačiu labai „atsiputes“ :) Tikrai verta praleisti keletą dienų šiame mieste.

Pakrante link Los Angelo:
VIENAS GRAŽIAUSIU KELIU PASAULYJE :) O ir naujutėle MAZDA 9CX džiugino visa kelia! Pustuštis vingiuotas kelias iš vienos puses vandenynas, iš kitos – uolos, kalvos. Vaizdas žodžiais nenusakomas.. Šiuo keliu važiavome vos 4-5 valandas… Pakeliui aplankėme įspūdingo grožio peizažu kupinus nacionalinius parkus, kur įsigijęs viena bilietą (20$ automobiliui) gali įvažiuoti į kitus parkus nemokamai. Aplankėme ir pora sekvojų (laaabai aukšti medžiai) parku, kuriuose medžiai nenusileidžia dangoraižiams savo aukščiu :) Tyla ir ramybe – penas sielai.

Yosemite nacionalinis parkas:
Si vieta nusipelno atskiro straipsnio.. Neaprėpiamo grožio kalnai, ausčiausi Amerikos kriokliai ir nepakartojama ir nesugadinta gamta. Kelias – nuostabus. Stojome kas 5 minutes, nes vis atsiverdavo koks nors naujas nenusakomai gražus peizazas.. Praleidome dvi nuostabias dienas šiame parke.. Per mažai.. Tikrai per mažai.. tikiuosi kad teks čia sugrįžti dar ir dar karta..

USA Žmones:
Turėtu būti įdomi tema, bet nieko blogo negaliu pasakyti, visi buvo paslaugus ir malonus, ypatingai nacionaliniuose parkuose, kur gavome krūvą patarimu, nemokama gidą, dovanų ir linkėjimų iš darbuotoju, kai jie sužinojo, kad mes iš taip toli atkeliavome. Merginos diskutavo su gide apie augmenija ir dilgėlių sriubą! :D  Barmenės iš „Buena Vista“ kavinės, kurioje buvo iš naujo atrasta airiška kava, paminėjo, kad Čikagoje yra labai daug lietuvių daktarų, kuriuos jos pažįsta :)

Parašykite komentarą

Copyright 2009-2020 Mazda626.lt Inc. All rights reserved.