Skype chatas
Facebook kanalas

Dabar yra 2019 Bir 26 02:58

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Paieška rado 17 atitikmenis(ų)

Autorius Žinutė

Jump to forum   Jump to topic

Parašytas: 2013 Vas 13 00:17 

Pasigaminau plug and play Mazdu diagnostikos jungty,nes su laidukais jau uzkniso zaist,kaip zinote,su ledu galima issimirkset klaidas,cia yra tas pats,tik y ja sudejau ne tik variklio diagnostikos jumperius,bet ir transmisijos ir ABS,tad ykisi sy yrenginy y diagnostikos lizda,kadangi forma jo identiska Mazdos lizdui,tai nereik nieko rankiot,kisi ir veikia,knopkiu pagalba pasirenki kokia diagnostika nori atlikt.savikaina gavosi 40lt neskaitant darbo ir smulkiu medziagu,jei ka domina,uz niekingus 60lt galeciau padaryt,jei norit tik variklio diagnostikai,tada 40lt,nes nereik knopkiu ir maziau darbo
http://imageshack.us/scaled/thumb/138/20130212224028.jpg
http://imageshack.us/scaled/thumb/22/20130212224015.jpg

Pranešimo tema: Re: 2013. Vasara.GM.
Parašytas: 2013 Bir 11 10:43 

Mano mintis buvo ne apie tavo gyvenimo buda,o jei netinka kazkuri GM tema,arba siulyk savo arba nekisk neigiamo yvaizdzio,nes pagal tavo issireiskima tamsta,atrodo jog visa sita ideja yra sh verta,tad mano tikroji mintis buvo-arba siulyk ka galima pridet,kad taptu ydomiau,arba pasilaikyk savo negatyva prie saves,man dzin ar tu zvejoji ar ne,as ir nezvejoju,bet del kompanijos tikrai prisidesiu,jei laikas bus neuzimtas ir net alaus buteliuka isgersiu,nes man nepamoina.
Mano nepasitenkinimo priezastis yra jog kazkas kazka stengiasi suorganizuot,o atsiranda tokiu kur tik dejuoja ir kritikuoja,pabandykit patys ka nors suorganizuot,suzinosit ka reiskia.

Pranešimo tema: Re: Sveikinimai, palinkejimai
Parašytas: 2013 Lie 09 20:46 

Didžiausi sveikinimai ;)

Parašytas: 2013 Lie 09 20:43 

Sveikinam Pofkę su gimtadieniu :)

Parašytas: 2013 Lie 10 00:14 

Sveikinu Poviliuką, dieve brangus, kap auga vaiks :)

Parašytas: 2013 Lie 10 21:50 

Sveikinam :)

Parašytas: 2013 Lie 10 20:16 

Prisidedu prie kolektyvo ir taip pat sveikinu :)

Pranešimo tema: Re: mazdos kova su korozija ;)
Parašytas: 2013 Rgp 27 21:05 

Papraščiausiai, savo akumuliatoriui nuperku kitą mašiną :D

Parašytas: 2014 Lie 09 05:16 

Povilai, būk sveikas.

Parašytas: 2014 Lie 09 11:57 

Sveikinu ir aš taip pat ;)

Parašytas: 2014 Lie 09 20:23 

Kolegai Povilui valio ,

Parašytas: 2014 Rgp 02 19:41 

varuotojo puses galines dureles (keleivio)

beveik supratom :D

Parašytas: 2014 Gru 25 09:26 

Visiems kolegoms spaudziu po -5,ir linkiu linksmu ir geru svenciu . ;)

Parašytas: 2015 Bal 06 18:15 

Su antra Velyku diena ir aciu kas nepamirso :D

Pranešimo tema: Re: padėkit sureguliuoti dujas
Parašytas: 2016 Vas 15 14:16 

Sveiki,
pats temą kažkada užkūriau ir nesuprasdamas prirašiau kai kur nesąmonių, forumiečiai buvo teisūs.

Rašau išvadas (gal kas sutaupys laiko ir pinigų), o ne tai kaip aš vargau kelis metus.

- dujas dėkit arčiau namų (užsiknisit toli važinėti reguliuoti jei reikės) ir normalioje firmoje (geriau brangiau sumokėti - paskui gausis pigiau:) ) Idealu susirasti dujinės įrangos atstovus, kurie problemai esant kontaktuoja tiesiogiai su įrangos gamintojais.
- jei dediesi dujas - užglušinti arg vožtuvą (100% netvirtinu, bet mano atveju buvo taip)
- dujoms labai jautrūs žvakių laidai (su benzu gali važiuoti kaip bitė ir galvosi kad laidai geri, o su dujomis kitaip
- su pramuštom žvakėmis su benzu mašina važiavo gerai, su dujomis važiavo bet blogai
- patarčiau pasikeisti vienu metu naujas žvakes ir laidus (keičiant atskirai seni gali gadinti naujus ir vėl teks pirkti iš naujo :) )
- ŽVAKĖS TIK PAGAL GAMINTOJO REKOMENDACIJAS!!!! ir nesvarbu kiek jos kainuoja (bent jau mano mazda 626 tai tikrai)
- mašina mašinai nelygu, modelis modeliui - taigi kas tinka vieniems tai nereiškia kad tavo modeliui tas tiks.
- sukalibravus dujinius purkštukus pasirinkit automatinį pilną benzino kartogramos surinkimą (su pypsėjimais renkant)
finale: dėl mano dujų sureguliavimo problemos - pasirodo pats dujinės įrangos gamintojas nesugebėjo išspręsti šios problemos.

END :)

Pranešimo tema: Re: MINDE 626
Parašytas: 2016 Kov 20 20:12 

Reinkarnacija.
Ne į tema, bet ka padarysi. :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Pranešimo tema: Ignoosiauz drauge mazda 626 :)
Parašytas: 2018 Sau 15 13:46 

Sveiki, esu Ignas ,kitu vadinamas Ignoosiuz
Esu is Silutes , nors atsikrausciau cia tik pries metus.
Vairavimo stazas nuo 2009
Mazda turiu nuo 2016 , nes mano manymu ji turi geresne isvaizda nei bmw ar mb :D
Ji gime 96m gale ,ir jos mama jai dave zalia spalva :D
Joje man patinka apskritai viskas , nes ji mano drauge ,negaliu jai priestarauti .
Pomegiai paprasti su ja vaziuoti , ja nurengti , perrinkti ir aprenkti . Siuo metu ji ruosiama naujai karjerai , tai yra taxi . Palaipsniui tobulinsimes ,kad butume graziausi :D
Apie jus suzinojau tiesiog ieskodamas odiniu sedyniu googlei :Dtai va tokia musu istorija :)
Puslapis 11 [ Paieška rado 17 atitikmenis(ų) ]

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Pereiti į: