Skype chatas
Facebook kanalas

Dabar yra 2019 Rgp 17 13:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Forumo taisyklės

Forumo dalyviu tampama parašius 1 žinute forume
Klubo nariu tampama atvykus į meeta ar GM (Grand meeta). Geriausia po meeto parašyti PM administracijai (Pvz:. Kanapė)
Nuolaidų kortelės daromos maždaug kas 4 mėnesius, kortelės daromos tik aktyviems klubo nariams kurie dalyvauja forume bei meetuose. Nuolaidų kortelių atsiėmimas tik per Grand Meeta

Visų naujokų prašome prisistatyti pagal tokį šabloną:

VARDAS:
MAZDA TURIU NUO:
MAZDA TURIU NES:
MAZDA PAGAMINIMO METAI, SPALVA:
MANO MAZDOJE PATINKA:
MANO MAZDOJE NEPATINKA:
MANO IR MAZDOS POMĖGIAI:
SUŽINOJAU APIE JŪSŲ BENDRUOMENĘ: ( PVZ: Radau po valytuvu vizitinę kortelę su kvietimu )

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Xamas ir 626
StandartinėParašytas: 2010 Bal 18 19:38 
Atsijungęs
Moderatorius
Vartotojo avataras

Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
sveikas prisijunges, tai kad greiciau saugumas prie avataro prisikabintu :lol:

Opel vectra 1.8l 92kw

Dėl mazda626.lt lipdukų kreiptis pas mane arba pas kanapę.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  

StandartinėParašytas: 2010 Bal 19 07:12 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Has thanked: 4 times
Been thanked: 0 time
Na dar karta sveiki visi. Tai va kadangi kaip jau sakiau esu uzkietejes dyzelistas irsita mada mano pirmoji benzinas dujos, tai klausimas butu, gal yra kokis kaunietis kuris turi tmazda su tokiu pat agregatu ir skirtu man kelias minutes kur susitikt ir daugiau nupasakot kur kas yra mano masinos, nes dabar ko reik jieskau speliojimo budu, jau lyg atradau kodel neveikia dujos, kodel temp rodykle tynta soka, na reikia biski info tad jei kam nesunku butu kelias minutes papliurpt su zaliu benzinistu buciau dekingas...

Į viršų

StandartinėParašytas: 2010 Bal 19 15:55 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Has thanked: 1 time
Sveikas prisijunges zmogau su geru jumoro jausmu :lol:

Paveikslėlis

Į viršų

StandartinėParašytas: 2010 Bal 19 16:03 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Dazniausiai humoro jausmo kokybe proporcinga gyvenimo kokybei! Nors buk su sypsena ir seksis viskas geriau. Taigi :D

Į viršų

StandartinėParašytas: 2010 Bal 19 21:21 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Has thanked: 0 time
jei pas tave dujos su paskyrstitoju po reduktoriaus tai pirmoi eilej ji issivalyk,nes cia tu skirstytuvu beda kiek zinau,man tj padejo net iki tiek kad cilindrai pradejo dirbt kurie nedirbo :D

Į viršų

StandartinėParašytas: 2010 Bal 20 08:58 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

na sendien lyg sutariau, perrinks reduktoriu ir kraba. Ziuresim kas toliau islis

Į viršų

StandartinėParašytas: 2010 Bal 21 14:49 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Na turiu minti viska rasyt ka teks keistdaryt ir panasiai.
04.17 Tai va nupirkta su dujom be gyvybes zenklu ir sokinejanciom apsukom ant salto variklio. Dujas ant durniau pazejau, radau atjungta fiske nuo knopkes, ja pajungus uzsikure ant duju, pradejo dvokt- rezultastas kiauras reduktorius, per tarpines varo ir viena slanga neprisukta- nedaverztas xamutas, atjungiau kolkas ryt pas dujininka perinkt reduktoriu. kolkas tiek, apsukas kuriam laikui atidedu. Na o pirkau juk nenauja daikta dar is bomzu kazkokiu, gavo litus tai tiek laimes buvo...gers savaite... tai tiek pirmai pradziai...
04.19 Tesiu toliau: del apsuku, dapyliau zalio zalio, primusiau variklio temp davikli, nes radau kad kojele laisva. Rezultatas nesokineja temp rodykle, nesokineja apsukos taip stipraiai.beveik gerai. Kilo klausimas kur dingo pora stakanu zalio zalio. Dumo nemeta, balu nerandu po masina. Nu per pora dienu gal paaiskes. Dar bardacioke nedega lempute, reiks lupt lauk ir paklaust ko ji nedega. Reikia keist lempas priekines, isdege reflektoriai, sviecia sudinai. Viena turiu jau, dar reik keleivio puses. Reikia keist vairuotojo kede, nes sudegus ir vairuotojo duru absifke, pradegus taippat ( zodziu kazkas pasidege kiausus ir vos mazdos nesudegino, nes zidinys vairuotojo sedyne, nudeges biski vairas is apacios ior dureliu apdaila, zodziu moralas turbut butu nerukykit girti uz vairo ir neuzmikit geriau, dar gale ant palanges gudrociai buvo paeje zvake degancia tai visa palange apvarvejus , ble supisti romantikai). Dar reikia susitvarkyt dirzo (saugos) tempima nes nenori sukt, taippat keleivio dirzo sagti, nelabai nori dirza uzfiksuot , na dar salono plasmases susukt reik nes kliba, varztai pamesti. Nu zodziu masina buvo p[as idijotus, nafik kist sudpirscius jei nesugebi padaryt normaliai, ar bent jau grazint viska i pradine busena. Na sendien tiek kolkas...

04.20 Prasedejau pas dujininka. Bedos vare dujas i antifreeza, vare dujas per reduktoriaus tarpines. Buvo pakeistas Coltec reduktorius i kitos firmos nauja, valytas krabas, i kraba ideta spiruokle, kur ji buvo dingus nezinau, pakeistas duju filtras. Rezultatas vaziuoja normaliai dujomis ir benzinu. Viso malonumo kaina 270lt + 0.7Sobieski. Kolkas ramu. Per savaite matysiu ka vartoja duju kaip vaziuoja ir panasiai. Na siai dienai didziausia beda lyg pasalinta.

04.21 Ryte uzkuriau ant duju, padirbo uzgeo. Taip 5min pazaidziau padirba uzgesta ir isvaziavau ant benzino. Variklis susilo, dujos nedirbo. Dar kiek laioko pavazinejus pradejo veikt ir dujos. Reiks vel pas dujininka uzsukt garantiniam remontui :).
Na va dujinykas pazejo, pakeite krabo el voztuva, stebesim kas bus toliau..
Na toliau gavosi kad vaziuoja ant duju ir staiga pradeda netraukt, po kiek laiko lyg kas pramusa ir vel vaziuoja, tada vel taspats kartojasi... Dujininkas pasiule prasivalyt kraba... Budamas zalias kreivarankis sioje srity prasivaliai, rezultatas smirda dujom, vaziuot neisdrisau...dujininkas vilniui geria bus tik ryt, man i darba, sudas. na idomu ka dujinykas diagnozuos ir ka dar pakeis...

Paskutinį kartą redagavo Xamas 2010 Bal 21 18:39. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų

StandartinėParašytas: 2010 Bal 21 15:41 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Has thanked: 0 time
ant duju masinos vest negalima(nerekomenduojama)

ex.BMW 316
Audi B4
nr.864877858
Paveikslėlis
Elektroniniai termometrai, kraujospudzio matuokliai ir kita medicinos, matavimo iranga prieinamomis kainomis!

Į viršų

StandartinėParašytas: 2010 Bal 21 16:43 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

pas mane kuro jungiklis 2padeciu, arba benzas arba dujos (teisingaiturbut galvoju?) tai kas karta ja reikia uzvest ant benzino ir tada perjunginet ant duju?

Į viršų

StandartinėParašytas: 2010 Bal 21 17:03 
Atsijungęs
Administratorius
Vartotojo avataras

Has thanked: 26 times
Been thanked: 20 times
My Mazda: viewtopic.php?f=19&t=126
Jai saltas rytas geriau biski pavaziuok benzu nors kol biski tepmeraturos rodykle pakils tada perjunk, vasara uzkurus ant bendzo gali iskart ant duju ijunkti...

Į viršų

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Pereiti į: